MENU

Yarı Zamanlı Özel Şoför Hizmeti

Secure Drive şimdi size akşam yemeklerinizi, uzun iş görüşmelerinizi, misafirlerinizi ağırlamayı daha da güvenli ve keyifli bir hale getiriyor.
• Akşam aileniz ya da arkadaşlarınızla yemeğe gidecek ve bir kaç kadeh alkol alacaksınız. Bu durumda güvenliğiniz için araç kullanmamalısınız. Arayın Secure Drive'ı şoförünüz sizi gideceğiniz yere götürsün.
• Eğlence için dışarı çıktığınızda aracınızı tanımadığınız insanlara teslim etmek istemiyor, hoşlanmıyorsunuz. Üstelik ortalama 30-50 TL bahşiş vermek zorunluluğunuz da var. Arayın Secure Drive'i eğitimli şoförlerimiz sizi bıraktıkları yerin en fazla 3 km yakınlarında sürekli araçta beklesin ve sizi rahat ettirsinler.
• Yurt içi, yurt dışından gelen misafirleriniz var. Her zaman onlara tüm programları boyunca eşlik edemeyebilirsiniz. Arayın SecureDrive'ı şoförlerimiz misafirlerinizi karşılasın, istediğiniz yere götürsün, beklesinler.
• İsleriniz çok yoğun ve bu arada eşinizin, aile büyüklerinin veya çocuklarınızın bir yerlere ulaştırılması gerekiyor. Arayın SecureDrive'ı şoförlerimiz sizin aracınızla bu ulaşımı gerçekleştirsinler.
• Bir yerlerde toplantıdasınız ya da eğleniyorsunuz. Size katılmasını istediklerinizin araçları yok. Arayın SecureDrive'ı biz istediklerinizi arzu ettiğiniz yere ulaştıralım.
• Ayda sadece bira kaç gece, gündüz çok yoğun oluyorsunuz. Otomobilinizi park etmeye bile vakit olmuyor. Ulaşımınızı da kirli ve klimasi olmayan taksilerle yapmak istemiyorsunuz. LPG kokusu da sizi rahatsız ediyor. Biz sizi istediğiniz yere ulaştırıyor ve sizi yormuyoruz.
• Üstelik tüm bu hizmetleri özel eğitim almiş şoförler ile sizin aracınızla, sigorta koruması altında ve taksi ücreti ya da otopark bahşişi maliyetine sağlıyoruz. SecureDrive ile dileyenin, dilediği zaman diliminde özel şoförü olacak.


İstanbul'da her gün 100 kişinin alkol kontrollerinde ehliyetini minimum 6 ay süre ile kaybettiğini üstelik ceza uygulamasının da 700 TL'den başladığını düşündüğünüzde 126 TL'den başlayan servis ücretlerimiz size sıra dışı bir konfor ve güveni ekonomik koşullarda sağlıyor olacak. Tüm bunlara ek olarak Akbank ile işbirliğimiz dogrultusunda ödemelerini Axess veya American Express kredi karti ile yapan müşterilerimiz hizmetlerimizden %20 indirimli olarak yararlanabilmekteler. Her gün saat 10:00-22:00 arasi bize ulaşın özel şoförünüzü size, sizi erişmek istediğiniz yere ulaştıralım.

Secure Drive
Call Center 444 0 806